Bülten – Etkinlik Çalışma Grubu

PWN İstanbul Etkinlik Çalışma Grubu olarak “bağlan, paylaş, öğren ve geliştir” mottosu ile gerçekleştirdiğimiz networking etkinliklerini her ayın son haftası, Çarşamba akşamları düzenliyoruz.

Çalışan kadına ilham verecek konuk konuşmacıların davet edildiği etkinliklerde PWN İstanbul üyelerini bir araya getirmek, yeni üyelerle tanışmak, etkin paylaşımlarla kadının iş yaşamındaki motivasyonunu arttırmayı hedefliyoruz. Yaratılan keyifli sohbet ortamında profesyonel iş kadınları arası başlatılan diyalog yolu ile PWN ağının genişletilerek sürdürülebilir bir büyüme yakalaması için çalışıyoruz.

Çalışma grubumuz networking toplantılarının yanı sıra “Farklı Mekanlar, Farklı Konular” adı altında, konularında uzman kişilerin verdiği eğitimler ve atölyeler de gerçekleştiriyor. Ekim ayında İngilizce Hukuk Terminolojisi eğitimini üyelerimizden Dr. Serçin Kutucu ile birlikte düzenledik.

Kasım ayı etkinliğimizi Arya Investment Platformu ile ortaklaşa düzenledik. “Erkekler Konuşuyor” serisinin 19 Kasım Dünya Erkekler Günü Özel Paneli’nde “Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Nedir ve Neler Yapabiliriz”i konuştuk. Arya Kurucu Ortağı Münteha Adalı’nın moderatörlüğünde gerçekleşen panelde konuşmacı olarak kurumsal üyelerimizden Mey Diageo Genel Müdürü Levent Kömür, Danışma Kurulu üyemiz ve Egon Zehnder Kıdemli Ortağı Murat Yeşildere ve PWN İstanbul Başkanı Aylin Olsun yer aldı.

Bir diğer organizasyonumuz olan ve Cumartesi günleri gerçekleşen Kahvaltı Buluşmalarında ise pek çok farklı sektör ve kurumda yer alan üyelerimizin kendilerini tanıtması ve PWN İstanbul’da yer alan çalışma gruplarını tanımalarını sağlıyoruz. Özellikle çalışma gruplarının projelerini paylaşılması ile dinamik ve birleştirici bir bağ kurulmasını sağladığımızı görüyoruz.

Üyelerimize kent yaşamının önemli bir unsuru olan kültür ve sanatı takip etme olanağı sağlanmak amacıyla Ekim ayından itibaren PWN üyelerine indirimli kültürel etkinlikler sunmaya başladık. Bu etkinliklerle üyelerimizi sosyal yönünün gelişmesine de katkıda bulunmayı hedefliyoruz.