Bülten – Kurumsal Üye İlişkileri Çalışma Grubu

Değişimi arzulayan ve destekleyen kurumları PWN çatısı altında bir araya getirerek, profesyonel hayatta cinsiyet eşitliğine ulaşma vizyonuna katkıda bulunan Kurumsal Üye Çalışma grubu 2019 yılında da kurumsal üyeler ile yakından çalışmaya devam etti.

Kurumsal üyelerle keyifli bir ortamda bir araya gelmek, deneyim paylaşmak, üyelerin birbiri ile iletişimini güçlendirebilmek amacıyla her yıl düzenlenen Geleneksel Kurumsal Üyeler Buluşması, 7 Mayıs 2019 akşamı, Hilton İstanbul Bosphorus, Lalezar Restoran’da gerçekleşti. Son derece verimli geçen buluşmada; geçen bir yıl değerlendirildi, önümüzdeki yıla dair beklentiler konuşuldu. Üyelerimizin birbirini tanıma şansı bulduğu buluşmada iş hayatında cinsiyet eşitliğini sağlamaya dair yeni fikirler üretildi.

Kurumsal Üye İlişkileri Çalışma Grubu, 2019 yılını değerlendirmek ve görev teslimi yapılmak üzere 18 Aralık 2019 tarihinde toplandı. Toplantıya PWN İstanbul Başkan Yardımcısı Yıldız Bozkurt liderlik etti. Toplantı sonucunda kurumsal üyeler ile daha yakın iletişim kurulması, belirli aralıklarla ziyaret ve toplantılar yapılmasına karar verildi. Kurumsal Üyelerimizin beklentilerinin anlaşılması ve  karşılanması konusundaki yol planı konuşuldu. Üyelerimizin memnuniyeti ve yeni üye kazanımı ile ilgili çalışmalar tartışıldı.

2020 yılında verimli ve etkin bir ekip çalışması ile çok daha iyi sonuçlara ulaşmayı hedefliyoruz.