october, 2022

19oct14:0016:00“Meme Kanseri için Farkındalık Lazım” Söyleşisi 19 Ekim’de Ataşehir’de

Event Details

Değerli Üyelerimiz,

PWN İstanbul ve Moda Soroptimist Kulübü, Ataşehir Belediyesi ve Kadıköy Belediyesi iş birliği, Pembe Hanım Kanser Hasta ve Yakınlarıyla Dayanışma Derneği, BPW İstanbul ve Radiologica desteği ile 19 Ekim’de; Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında “Meme Kanseri için Farkındalık Lazım” konulu özel bir söyleşiprogramına ev sahipliği yapacaklar. Etkinlikte meme kanseri tüm yönleriyle ele alınırken Pembe Hanım Kanser Hasta ve Yakınlarıyla Dayanışma Derneği faaliyetlerine dikkat çekilecek.

Moderatörlüğünü PWN İstanbul Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreteri Sevda Solak’ın yapacağı söyleşide, Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Cem Yılmaz, Kadıköy Belediyesi Mamografi ve Kadın Sağlığı Merkezi, Radiologica Görüntüleme ve Tanı Merkezi Radyoloji Uzmanı Dr. Hikmet Karagüllü, Pembe Hanım Kanser Hasta ve Yakınlarıyla Dayanışma Derneği Başkanı Yazar Nevval Sevindi, Pembe Hanım Kanser Hasta ve Yakınlarıyla Dayanışma Derneği Başkan Yardımcısı ve PWN İstanbul Yönetim Kurulu Üyesi Beril Koparal Ergün konuşmacı olarak yer alacak.

Ekte davetiyesi yer alan bu söyleşiyi ajandalarınızda not etmeyi unutmayın!  

TARİH: 19 Ekim 2022, Çarşamba

SAAT :  14.00 – 16.00 Arası

YER   : Ataşehir Belediyesi Mustafa Saffet Kültür Merkezi, Örnek Mah. Ataşehir /İstanbul

 

Katılım bilgisi için istanbulepwn@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

 

Sevgi ve saygılarımızla,

 

Profesyonel İş Kadınları Derneği

PWN İSTANBUL

Time

(Wednesday) 14:00 - 16:00

Add comment

KVKK!

Bu doküman kişisel verilerinizin işlenmesi konusunda 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) m. 10 çerçevesinde aydınlatılmanızı sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

Profesyonel İş Kadınları Derneği  (“PWN”), siz üyelerimizden elde ettiği kişisel veriler bakımından Kanun uyarınca Veri Sorumlusu sıfatına sahiptir.

Aydınlatma Metni ve Açık Rıza Metni’ne ulaşmak için tıklayın.

X