Ayşe Kırımlı

Pazarlama, Satış, Kurumsal İletişim ve İş Geliştirme


Boğaziçi Üniversitesi’nde Sosyoloji Lisansını, İstanbul Üniversitesi’nde “Uluslararası Yönetim” yüksek Lisansını tamamlayan Ayşe Kırımlı kariyerine Shell Türkiye A.Ş’de Satış Koordinatörü olarak başlamış, Ürün Müdürü olarak devam etmiş ve ardından sırasıyla Türk Pirelli A.Ş’de İş Geliştirme Müdürü,  Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş’de Grup Ürün Müdürü, Inteltek A.Ş’de

( İDDAA)  Satış, Pazarlama ve Kurumsal İletişim’den  Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı, Praktiker A.Ş’de Pazarlama Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi görevlerini yürütmüştür. Son olarak ,  Adel Kalemcilik’te Pazarlama, İş Geliştirme  ve Kurumsal İletişimden sorumlu Direktör olarak görev yapmış olan  Ayşe Kırımlı aynı zamanda Adler International Learning den ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) onaylı  Profesyonel Koçluk sertifikasına sahiptir.

Kurumsal hayatta uzun yıllara dayanan tecrübesinin yanı sıra, başta PWN ( Profesyonel İş Kadınları derneği)İstanbul olmak üzere, özellikle “toplumsal cinsiyet eşitliği” ve “sosyal girişimciliği “ destekleyen STK larda üyedir ve farklı roller üstlenmektedir.

2018-2020 döneminde PWN İstanbul Yönetim Kurulu’nda  STKlarla İşbirliği ve Çeşitlilik’ten sorumlu YK Üyesi olarak görev yapmaktadır.