PWN İstanbul, kurumsal ve bireysel üyeleriyle birlikte profesyonel hayatta cinsiyet dengesine ulaşılmasını hızlandırmayı  önemsiyor. Bunun için kurumsal üyelerimizle birlikte yeni projeler üretiyor, değişim ihtiyaçlarına göre çözüm olanakları geliştiriyoruz.

Kurumsal Üyelik Çalışma Grubu, PWN İstanbul’un vizyonunu gerçekleştirmesine yardımcı olmak amacıyla, değişimi arzulayan ve destekleyen kurumları PWN çatısı altında, bir araya getiriyor.

PWN, bireysel ve kurumsal üyelerininin destekleriyle, alanında uzmanlaşmış kadın ve erkeklerin gönüllü çalışmalarını birleştiren bir platform sağlayarak toplumsal ve profesyonel hayatta cinsiyet dengesine ulaşmayı hızlandırmayı amaçlar. PWN İstanbul çatısı altında geliştirilen Mentorluk Destek Sistemleri, İş Hayatında Çeşitlilik, Erkeklerin Desteği gibi programlar ve toplumsal farkındalık ve eşgüdümü artırıcı etkinlikler, kurumsal üyelerimizin destekleriyle hayata geçirilmektedir.

Kurumsal Üyelik Çalışma Grubu, derneğin varlığını sürdürmesini ve isteyen, ihtiyaç duyan şirketlerle deneyimlerini paylaşmaya devam etmesini mümkün kılan kurumsal üyeleri, PWN İstanbul çatısı altında buluşturmayı hedefler.

PWN İstanbul’un şu anda 17 kurumsal üyesi bulunuyor.

Bize KatılınBülten

Asu Sanem Kaya – Kurumsal Üyeler Çalışma Grubu Başkanı

Çiğdem Kaya – Kurumsal Üyeler Çalışma Grubu Eş Başkanı

Fotoğraflar