Ekibimize katılmak isteyen Danışmanlar Arıyoruz!!!!

1998 yılında Gelişim ve Kurumsal Dönüşüm alanında müşterilerimize özel çözümler sunmak üzere şirketimiz Şensezgin Kurmuş’u kurduk. Kurumları, departmanları, takımları, çalışanlarına dokunarak a’dan b’ye getirme konusuna odaklandık ve uzmanlaştık. Nihai amacımız birlikte çalıştığımız kurumsal müşterilerimizin çalışanları vasıtasıyla stratejik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak.  

Bunu nasıl yapıyoruz? Müşterilerimizin her seviyede çalışanlarını bu stratejilere odaklayacak, bağlılıklarını sağlayacak katılımcı workshoplarla, bu doğrultuda yetkinliklerini geliştirecek eğitim ve gelişim danışmanlığı ile, bütünsel dönüşüm projelerini tasarlayarak ve uygulayarak. Özetle masa başında müşterilerimizle birlikte tasarımlar yapıyoruz, sonra da “sahneler”de bu tasarımları hayata geçiriyoruz. 

İşe yarar iş yapma anlayışı ile birbirine kenetlenmiş bir ekibiz. “Olmazsa olmazlarımız” şunlar: Gerçekleştirdiğimiz tüm işlerde dokunduğumuz herkese ve kendimize değer katma, başkalarının gelişimlerine yardımcı olma,  yaptığımız işten ve birlikte çalıştığımız insanlardan keyif alma ve her yatırımımızın geri dönüşümünü sağlama.

Eğer siz de bu işin parçası olmak isterseniz, birlikte yaratacağımız değeri  biz sizinle paylaşmak isteriz. Danışman profilimiz, her zaman bizden daha iyilerini seçme ve yukardaki taahhütleri yerine getirebilme prensibimizle, yüksek iş zekası, finansal zeka, ticari zeka, stratejik zeka, ilişkisel zeka ve sahne becerisi barındırıyor. (Bu da iş hayatında belli bir tecrübe, adam yönetmişlik, bütçe batırmış çıkarmışlık vs gerektiriyor) Eğer bu konularda kendinize güveniyorsanız ve aşağıdaki alanların üçünde de bizimle birlikte müşterilerimize değer katabileceğinizi düşünürseniz,  tanışmak isteriz.

  1. Müşteri İlişkileri Yönetimi: Mevcut müşterilerimiz ile olan ilişkilerimizi kesintisiz bir şekilde sürdürerek müşteri memnuniyetini sağlama, müşterilerin ihtiyaçlarını ve gündemlerini takip ederek müşteri hacmini büyütme
  2. Yeni İş Yaratma: İdeal müşterileri belirleme, doğru yaklaşımları seçerek yeni müşterileri firma bünyesine katma
  3. Eğitime/Programlara Hazırlanma ve Sahne: Şensezgin Kurmuş ürünlerini belirlenen standartlarda, müşterinin takdirini kazanarak sahneye koyma ve belirli periyodlarda yeni know-how’lara hazırlanma

Aşağıdaki gibi bir süreç ile ilerleyeceğiz. 

  1. nihan@sensezgin-kurmus.com.tr veya aylin@sensezgin-kurmus.com.tr adresine özgeçmişinizi ve size ulaşabileceğimiz bir telefon numaranızı gönderin.
  2. Bizce uygunsa sizi arayalım ve kısaca görüşelim, tanışalım.
  3. Sonra, 15 dakikalık bir sunumunuzu dinleyip, ekibimizin diğer üyeleri ile birlikte tanışacağınız bir değerlendirme mülakatına davet edelim. 
  4. Eğer karşılıklı süreci devam ettirmek istersek 3-4-5 Mart tarihinde gerçekleştireceğimiz Şensezgin Kurmuş Danışman Yetiştirme Programı-1’e sizi davet edelim.
  5. Burada karşılıklı birbirimizi değerlendirdikten sonra nihai kararımızı verelim.

Mesajınızı bekliyorum. 

Teşekkürler,

Zeynep Kurmuş