Misyonumuz


Vizyonumuz


Kadınların iş hayatında sürdürebilir bir şekilde var olmaları ve liderler olarak yükselmelerini desteklemek.

Toplum ve iş hayatında CİNSİYET DENGESİ'ne ulaşmayı hızlandırmak;ÇEŞİTLİLİK ve cinsiyet eşitliği konularında FİKİR LİDERİ olmak;Kadın ve erkekler için güvenilir, ulaşılabilir, samimi bir gelişim platformu sağlayan bir PROFESYONEL NETWORK olmak.

CİNSİYET DENGELİ LİDERLİĞİN YAYGINLAŞMASI İÇİN ÇALIŞIYORUZ

  • İnanıyoruz ki; doğru kararlar, ekonomik sürdürülebilirlik ve toplumsal refaha ancak insan potansiyelinin %100'ünün kullanılması ile ulaşılabilir...

  • Bizler, profesyonel ve toplumsal hayatta cinsiyet dengesine ulaşmayı hızlandıracak bir gönüllü hareketi tetikliyoruz..

  • Bu amaca inananları global ağımız aracılığı ile buluşturmak, ve bugünün liderlerini, geleceğin ilham verenleri olmalarında desteklemek için varız...

  • Siz PWN Üyelerini ve global bağlantılarımızı bir araya getirerek, destek ve işbirliği sistemleri yaratıyor, gündem ve farkındalık yaratarak değişimi hızlandırıyoruz... Neden? Çünkü etik olarak  "doğru" olanın bu olduğuna inanıyoruz... Finansal olarak ise, bunun doğru olduğunu biliyoruz...

Doğru olanı yapma amacımızda, siz de bize katılın...

YÖNETİM KURULUMUZ


Aylin Satun Olsun

Başkan

Yıldız Bozkurt

Başkan Yardımcısı

Arzu Demirel

Sayman

Sevda Solak

Genel Sekreter

Beril Koparal Ergün

Yönetim Kurulu Üyesi

Fırat Akkemik

Yönetim Kurulu Üyesi

Saba Sümer

Yönetim Kurulu Üyesi

PWN’in çalışmaları çok az sayıda profesyonel personel ve büyük ölçüde gönüllülerden oluşan müthiş bir takımın çabaları ile sürdürülmektedir.

Gerek global, gerekse lokal Şehir Ağlarının Yönetim Kurulları farklı sektörler, uzmanlık alanları ve dinamiklerle birbirini zenginleştiren, çeşitlilik ve çoksesliliğe dayalı Takımlardan oluşur.

Kar amacı gütmeyen bir kuruluşta görev almak, her açıdan, hayatınızdaki önemli kazanımlarınızdan birisi olabilir. Bu zorlayıcı olduğu kadar doyurucu tecrübe, ortak bir amaç etrafında bir araya gelmiş profesyonellerin aralarında kurduğu bağla, iş hayatında bizi ileriye götürecek önemli deneyimler kazandırıyor.

 

 

PWN Global Federasyon Yapısı ve Şehir Ağları Yönetişim Modeli

Kurumsal Üyelerimiz


Program Ortaklarımız