PWN Istanbul olarak Ekim ayı etkinliğimizi 26 Ekim akşamı Hilton Harbiye’de gerçekleştirdik.

Toplantının öncesinde hem yeni üyelere hem de bilgilerini tazelemek isteyen eski üyelere “oryantasyon programı” düzenledik. Oryantasyonda PWN İstanbul’un misyonu – vizyonu – değerleri hakkında yeni katılımcılara bilgi verdik. Çalışma Gruplarını tanıttık. PWN İstanbul, büyüyen ve gelişen bir network olarak Oryantasyon programlarına devam edecek.

Toplantımızın açılışını yine bir networking / ısınma aktivitesi ile hareketlendirdik. 5 kişilik gruplarla “ortak noktalarımızı” bulduk ve birbirimizi daha yakından tanımak için fırsat yaratmış olduk.

Akşamın devamında Motivasyonun Altın Kuralı başlığı altında konuşmacımız Çağatay Güney’i dinledik. Çağatay, bizlerle motivasyonun formülünü paylaştı; PWN Üyeleri motivasyonun formülünü biliyor artık. Formülün tamamını burada paylaşamıyoruz, ancak çok önemli bir parçası; yapacağımız şeyin bize katacağı değer. Bir iş gününün sonunda, zorlu bir İstanbul trafiğini aşarak bir araya gelmek için hareket eden insanlar için PWN Etkinliklerinin yarattığı değeri bir kez daha anladık. Bu etkinliklerin bize bireysel olarak kattıkları, yarattığı fayda ve değer “motive” olup harekete geçmemizi sağlıyor.

Çağatay aynı zamanda motivasyonumuzun nerede, nasıl kırıldığını ve onu geri kazanmak için ne yapmamız gerektiğini de anlattı. Hepimiz çok değerli içgörülerle ayrıldık toplantıdan. Bu güzel etkinlik için  Çağatay Güney’e ve katılan tüm PWN üyelerimize teşekkürler.

30 Kasım Çarşamba akşamı, Hilton Harbiye’de olacak Kasım ayı ektinliğimizde de aynı motivasyonla bir arada olmak istiyoruz.