PWN Istanbul olarak Eylül ayı etkinliğimizi 28 Eylül akşamı Hilton Harbiye’de gerçekleştirdik.

Toplantımız derneğin Olağanüstü Genel Kurulu ile başladı.

Üyelerimizin arasındaki iletişimi ve işbirliğini kuvvetlendirmek için toplantıya “askıda kaynak” ile devam ettik. Bu aktivitede ihtiyaç duyduğumuz ve sağlayabileceğimiz kaynakları yazıp paylaşıyoruz ve böylece bir network’e dahil olmanın faydalarını daha somut olarak yaşamayı hedefliyoruz.

Akşam, iş dünyası ile ilgili açık ara gerçekleri bizlerle paylaşmak için aramızda olan Erdem Aksakal’ın son derece eğlenceli ve “sahici” konuşması ile devam etti. Erdem konuşmasında, iş hayatında yarattığımız klişeleri, sahte kalıpları geride bırakarak samimiyetle çalışmaktan bahsetti. Verdiği başarı örnekleri iş hayatının geleceğinin “sahici” olmaktan geçtiğini ve özellikle de yeni jenerasyonların bizlerin yaratmış olduğu (ve yer yer içinde boğulduğu) kalıplardan uzak bir çalışma hayatı hayal ettiğini net olarak gösterdi.

Erdem’in konuşması PWN Istanbul’un ruhunu çok güzel aktarıyordu. Biz de içtenlikle birbirine destek olmak için bir arada duran insanlarız.

Ekim ayı ektinliğimizde de sizleri “samimiyetle” aramızda görmek istiyoruz. Tarihimiz 26 Ekim Carsamba ve Hilton Bosphorus Harbiye’deyiz.

Konuşmacılarımıza hediye ettiğimiz kalemler için,

​Kurumsal uyelerimizden degerli h​ediye sponsorumuz FABER – CASTELL firmasına teşekkür ederiz.