Artık cinsiyet eşitliği konusuna ciddiyetle eğilme zamanı. Cinsiyet eşitliğine önem veren, kadın ve erkeğe eşit yer veren ekiplerin daha etkili olduğunu biliyor muydunuz? Bu şirketlerin performansının ve finansal verileri de belirgin bir şekilde artmaktadır. Cinsiyet dengeli bir işyerinde yetenekleri daha rahat elde tutacağınız da bir gerçek. Peki cinsiyet dengeli bir işyerini nasıl oluşturacağınızı biliyor musunuz?

Biz biliyoruz!

PWN Istanbul fark yaratacak iç süreçlerinizi güçlendirmek için size yardımcı olabilir. Kurumsal Üyelik size aynı zamanda küresel 29 şehir ağı içinde yer alan diğer kadın profesyoneller ile işbirliği yaratmanızı sağlayacak bir platform, insan kaynağınızı geliştirmenize destek olacak mentörlük ve eğitim fırsatları, farklı sektör ve iş kollarında  faaliyet gösteren kurumsal üyelerimizle paylaşım, etkileşim ve işbirliği imkanı sağlıyor.

Kurum olarak cinsiyet dengeli iş ortamına sahip bir şirket kültürü oluşturmanızda ve bu konuda görünür, öne çıkan bir firma olmanızda sizi destekliyoruz. Birlikte çalışmak isterseniz bize ulaşın.